Angel Of Darkness Call Of Duty 2 Team
Login on Forum

HomeRegisterLog in

Share | 

[SD]

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
MasScitus

Broj poruka : 8
Datum upisa : 2013-02-05
Godina : 25

PostSubject: [SD]   Fri Feb 22, 2013 4:42 am

Ne znam da li svi članovi znaju, reći ću hrvatski (bez zamjerke, susjedi) pa ću napisati nekako i na engleski. What a Face

Hrvatski:
Pozdrav, znam da niste baš skloni SD tipu igre, ali najčešće se igra War na SD-u.
Znam i da ste pričali nešto o tome već.
Zanima me koliko vas igra SD tu i tamo?
Znam samo za XeroX-a i DwixXx-a.

English:
Hello, i know you are not SD type of players, but other clans prefer playing SD Wars.
I know some of you allready talk about this.
I wanna know how many of you plays SD?
For XeroX and DwixXx i know allready.

Back to top Go down
Imi

Broj poruka : 63
Datum upisa : 2012-02-25

PostSubject: Re: [SD]   Fri Feb 22, 2013 9:12 am

Ja nisam bas za sd. Imali smo mi i sd tim koje se i nije naigrao. O tome brine Xerox pa poricaj sa njim. Diablo isto igra sd. Ako se nadjete lijepo bi bilo da igrate neki war.

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Go ahead, make my day.

What a Face
Back to top Go down
XeroX

Broj poruka : 139
Datum upisa : 2012-02-24
Godina : 26

PostSubject: Re: [SD]   Sat Feb 23, 2013 12:29 am

da, za sad nas je 4, bilo bi dobro još nekoga nać, barem jednog pa da možemo počet...btw ako znaš koga predloži, samo da nisu ovi klinci iskompleksirani

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
pis on ME
Back to top Go down
http://aodangelofdarkness.webs.com
MasScitus

Broj poruka : 8
Datum upisa : 2013-02-05

PostSubject: Re: [SD]   Sat Feb 23, 2013 1:43 am

Pa baš i ne znam tko bi bio dobar kandidat, ako se nađe netko javit ću.
Back to top Go down
Mr.Bradley

Broj poruka : 37
Datum upisa : 2012-03-08

PostSubject: Re: [SD]   Thu Mar 07, 2013 12:11 am

nisam bas fan za warove na 1.0...

prvo i osnovno svi traze uac, koji nista ne znaci...barem meni, jer svaka budala ima bypass za njega...

drugo ako se i dogovorimo bez uaca, i onda nedaj bog da vodimo onda pocinju provokacije i vrijeđanje...

i 3. ja bi igrao rado, ali svaki war bi se trebao igrat s ts3... radi taktike i svega... a ja nemogu igrat s njim warove jer imam komp bullshit... i dropa mi fps radi ts3 a i uaca na 20 fpsa.. a s tim nemogu igrat warove Smile

Vi se dogovorite za warove, ja mogu igrat...ali iskljucivo bez uaca i ts3... radi fpsa...koji vrtim na toujane 60-70,ostale mape 40-55 fps...ovisi koja je mapa...Smile
Back to top Go down
John H.Miller
Administrator
Administrator

Broj poruka : 182
Datum upisa : 2012-02-24
Godina : 34

PostSubject: Re: [SD]   Thu Mar 07, 2013 6:52 am

Ja cu reci samo sto se tice razgovora u igri postoji i Dolby Axon program za razgovora koji nezahteva puno i dosta je dobar meni cak bolji nego TS, evo link pa ako neko zeli da vidi neka pogleda. Po meni je dobar.
Sto se same igre tice nisam odavano igrao a pogotovo SD, vidite nesto dogovorite se Xer je glavni i odgovrni Smile za SD war.

Evo link za Axon: https://axon.dolby.com/

Back to top Go down
http://aodangelofdarkness.webs.com/
Sponsored content

PostSubject: Re: [SD]   

Back to top Go down

[SD]
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1